“‘Evet’ dedim!” diyor, Heidi Klum. Kendi Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı yorum bu. Siyah beyaz fotoğrafta dün itibarıyla nişanlısı olan Tom Kaulitz’i görüyoruz. İkisi de mutluluktan gülüyor. Sevinçleri gözlerinden okunuyor. Fotoğraftaki bir başka detay ise Klum’un parmağındaki nişan yüzüğü. Elmas taşıyla, öylesine belirgin ki bakıp görmemek imkansız.

Klum, Kaulitz ile aralarındaki duygusal bağı ilk görüşte aşk olarak tanımlıyor. Ortak arkadaşları tasarımcı Michael Michalsky’nin doğum günü partisinde tanışmışlar. Merhabalaştıkları anda içinde bir şeyler kıpırdamış Klum’un. “Tılsımlıydı” diyor. Öyle ki, zamanında Kaulitz uğruna Drakeile tanışmayı bile reddetmiş. Ayrıntıları Klum’un geçtiğimiz Eylül ayında konuk olduğu The Ellen Show’da bulabilirsiniz.

Alman medyası başlarda her ne kadar bu birlikteliğin bir reklam çalışması olduğuna dair haberler yapsa da, gelinen noktada aşklarının son derece gerçek olduğü aşikâr.

Heidi Klum, Tom Kaulitz

Klum verdiği bir röportajda aynı dili konuşmalarının, aynı kültüre ait olmalarının ilişkilerinin üzerinde olumlu bir etki yarattığını söylüyor. Bu nişan evliliğe atılan ilk adım mı, onu zaman gösterecek. 90’larda ünlü şef Ric Pipino ile evlenen Klum, 2015 yılından 2014 yılına kadar da şarkıcı Seal ile evliydi. Başarılı müzisyen Tom Kaulitz’in de 2015’ten 2018’e kadar model Ria Sommerfeld ile evli olduğu biliniyor. Evliliği tecrübe etmiş iki ünlü isim olarak, yavaş ve sağlam adımlar atmak isteyebilirler. Bu vesileyle çiçeği burnunda nişanlılara mutluluklar diliyoruz!