2009 yılında gerçekleşen The Last Song filminin setinde tanıştıktan sonra 10 senelik bir aşk serüvenine atılan Miley Cyrus ve Liam Hemsworth çifti, geçtiğimiz Pazar günü dünya evine girdi. Perde arkasında ayrılıkların ve atılan nişanların olduğu fırtınalı bir aşk hikayesinin başrol oyuncuları olan Cyrus ve Hemsworth ikilisi ikinci nişan denemelerinde başarıyı yakaladı.

Yakın aile dostları tarafından paylaşılan fotoğraf karelerinde mikro-düğün pastalarını kesmeye hazırlanan Cyrus ve Hemsworth çifti, üzerinde “Bay ve Bayan” yazan balonlarla çevrili sade ve kararında bir düğün atmosferinin odak noktası. Hannah Montana yıldızı Miley Cyrus, omuzları düşük bembeyaz gelinliğiyle ve dalgalı saçlarıyla kendi peri masalının başrolünde. Öte yandan, 10 yıllık partneri Liam Hemsworth, Hawaii desenli gömleğiyle eşleşen takım elbisesiyle o masalın Malibu sahillerinde gezinen prensi.

miley cyrus

Cyrus ve Hemsworth’ü bu özel günlerinde yakın çevresi de yalnız bırakmadı. Miley Cyrus’ın annesi Tish de bu evliliğin ilk şahitlerinden. Elimize ulaşan diğer fotoğraflarda ise Liam’ın diğer kardeşleri Chris ve Luke Hemsworth’ün eğlenceli halleri kameralara yansıyor. Uzun lafın kısası, Miley ve Liam 10 yıllık aşk serüvenlerini meraklı gözlerden uzak ve aile arasında, samimi bir seremoniyle sonlandırdı. Cyrus ve Hemsworth çiftini tebrik ediyoruz!