Dillere destan düğünlerinden sonra stil oyunuyla göz dağı veren Priyanka Chopra ile rekor kıran dizisi Game of Thrones’un yeni ve son sezonunun yayınlanmasını bekleyen Sophie Turner şu sıralar Miami güneşinin tadını birlikte çıkartıyor. Nick Jonas’la evli olan Priyanka ve Joe Jonas’ın nişanlısı Sophie sevgilileriyle birlikte, adeta bir ‘couple’ tatiline çıkmışlar.

joe-jonas-nick-jonas-brothers-sophie-turner-priyanka-chopra-holiday-miami

Kısa süreli bu tatile birkaç bikini kombini ve Miami sokaklarını stil şovuna dönüştüren tatil outfitlerini sığdırmayı başaran Priyanka ve Sophie, güneşin ve alışverişin keyfine varırken aynı zamanda adrenalin dolu su sporlarından da geri kalmıyor.

Tatil detaylarını Instagram sayfalarından da paylaşan iki çift Jonas Brothers’ın geri dönüşüyle yoğunlaşan programlarından kaçamak yapıp sıcak, samimi ve eğlence dozu yüksek birkaç gün geçiriyor.

joe-jonas-nick-jonas-brothers-sophie-turner-priyanka-chopra-holiday-miami

Bu arada Nick Jonas ve Priyanka Chopra düğün telaşını atlatadursun, Sophie Turner ve Joe Jonas’ın düğün heyecanlarının yeni başladığını da belirtelim. Geçtiğimiz gün Late Late Show with James Corden’a katılan Joe Jonas, Sophie Turner’ın ailesinin İngiltere’den geldiğini ve hazırlıklar öncesi büyük buluşmanın gerçekleştiğini anlatmıştı.

joe-jonas-nick-jonas-brothers-sophie-turner-priyanka-chopra-holiday-miami

Sophie, sessiz ve derinden yürütülen hazırlıklar için bu konuda oldukça deneyimli olan Priyanka’dan yardım alıyor mudur bilemiyoruz, ancak Priyanka’nın paylaştığı pozlara bakılırsa gelecekte aynı aileye dahil olacak iki yıldız, birbirlerine eşlik etmekten ve yan yana geçirdikleri tatilllerinden oldukça mutlu. Sıcak Miami tatilleriyle odak noktamıza giren ‘Jonas Ailesi’ gelişmelerini heyecanla takip ediyoruz.