Havalar sonunda ısındı ve yazlık kombinlerimizi sonunda dolaptan çıkarmaya başladık. Ancak sadece kıyafetlerinizin değil, kış boyunca katmanların altına saklanmış teninizin de kendini yeni sezona hazırlaması lazım. Güneşin yüzünü göstermeye başladığı ve etek sezonunu açtığımız şu günlerde UV ışınlarına maruz kalmadan daha bakımlı bir bacak dekoltesi için en iyi 7 oto-bronzer’ı keşfedin.

Clarins - Self Tanning Instant-Gel

Clarins – Self Tanning Instant-Gel

Açık tenlerde bile turunculuk yaratmayan bu ürün hızlıca emiliyor. Verdiği doğal bronzluksa sağlıklı ve canlı bir cilt tonu isteyenler için birebir.

 

 

 

 

 

Bareminerals – Faux Tan Body Sunless Body Tanner

Etkisi bir haftaya kadar sürecek altın bir bronzluk veren bu ürün bitkisel içeriğiyle hem teninizi nemlendiriyor hem de hassas bir cildiniz varsa asla rahatsız etmiyor.

 

 

 

 

 

Clinique - Self Sun

Clinique – Self Sun

Uzun sureli kalıcı bir bronzluk istiyorsanız ve ürünü uyguladıktan sonra teninizde içten gelen bir parıltı bırakması hoşunuza gidiyorsa Clinique Self Sun harika bir seçim olabilir.

 

 

 

 

 

Kiehl’s – Sun Free Self Tanning Formula

Hızla emilerek yaklaşık bir saat içinde etkisini tamamen gösteren bu ürün hafif yapılı, birçok yağ ve vitamin içeriyor ve aynı zamanda yüzde de kullanılabiliyor.

 

 

 

 

 

Dior - Dior Bronze Self Tanning Cream

Dior – Dior Bronze Self Tanning Cream

Kolay uygulanıyor, hızlıca emiliyor ve doğal tonlarda bir bronzluk veriyor. Adeta bir hafta sonu kaçamağı teni istiyorsanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

 

 

 

 

 

Tarte – Brazilliance PLUS

Hem cildi ölü hücrelerinden arındırıyor hem de nemlendiriyor. Koyu bronz bir ten istiyorsanız uygulandıktan sonra teninize kadife yumuşaklığı verecek bu ürüne bir şans verin.

 

 

 

 

 

 

Guerlain - Terracotta Sunless Mist

Guerlain – Terracotta Sunless Mist

Bronzluğunu kendi ayarlamak isteyenler ve jel bir ürünü dağıtmaya vakti olmayanlar için bu ürün olmazsa olmazlardan. Harika kokusundan bahsetmiyoruz bile!