Kıvırcık saçların en büyük sorunlarından biri durmadan elektriklenen, kabaran ve yorgun görünümlü bukleler. Sıcak ve nemli havalar yaklaşırken son günlerin yükselen saç modeli kıvırcık saçları kontrol altına almanız ve ultra bakımlı bir görünüme sahip olmanız için en etkili ürünleri araştırdık.

John Frieda Frizz Ease Curl reviver Mousse

John Frieda Frizz Ease Curl reviver Mousse

John Frieda’nın saçta ağırlık ve kalıntı bırakmayan köpüğü, yorgun ve ağırlaşmış buklelerinize enerji vererek parlatıyor.

 

 

 

 

 

Bumble and Bumble Bb Curl Anti -Humidity-Gel-Oil

Her ne kadar jel ürünler ultra parlak ve sert bir bitişi anımsatsa da Bumble and Bumble’ın bu formülü için aynı şey geçerli değil. Jel-yağ yapılı bu saç bakım ürünü yumuşak bir dokunuşla buklelerinize nem vererek disiplin sağlıyor.

 

 

 

OGX Quenching Coconut Curls Shampoo Conditioner

OGX Quenching Coconut Curls Shampoo Conditioner

Saçlar tarafından hızla emilen hindistan cevizi yağı, bu şampuan ve krem ikilisinin temel içeriği. Hindistan cevizi yağıyla şımaran ultra yumuşak ve pürüzsüz buklelerinize merhaba deyin.

 

 

 

 

Ouai Curl Jelly

Elekktriklenen saçlar buklelerin en büyük düşmanlarından biri. İpek proteinleri ve doğal yağlarla saçı besleyen bu hafif yağ da elektriklenen saçlara karşı savaşarak kıvırcık saçları en mükemmel haline getiriyor.

 

 

 

 

 

The Body Shop Coconut Oil Hair Shine

Hindistan cevizi yağıyla saçlara yoğun bakım yapan bu balm formüllü maske elektriklenen, yıpranan ve kabaran kıvırcık saçlara iyi geliyor. Nemini geri kazanan saçlar ekstra parlaklık kazanıyor.

 

 

 

 

Aveda Be Curly Conditioner

Organik buğday proteini ve aloe karışımı ile saçları besleyen Aveda’nın saç kremi belirgin bukleler için birebir.

 

 

 

 

 

 

Kerastase Discipline Keratine Thermique

Kerastase Discipline Keratine Thermique

Hava durumuna göre şekil ve davranış değiştiren bukleleriniz varsa Kerastase’ın bu ürününü mutlaka deneyin. Neme karşı kalkan oluşturan bu krem aynı zamanda saç tutamlarını pürüzsüzleştiriyor.

 

 

 

 

Oribe Curl Gloss Hydration&Hold

Neredeyse serum hissi veren jel formüllü bu ürün, yumuşak bukleler yaratırken geride yaplı bir his bırakmıyor.

 

 

 

 

 

Bumble and Bumble Bb Curl Defining Creme

Bumble and Bumble Bb Curl Defining Creme

Saçları kaskatı bırakmadan şekil veren Bumble and Bumble’ın bu krem formülü, yumuşak, esnek ve hareketli bukleler için olmazsa olmazlardan.

 

 

 

 

 

Toni&Guy Curl Lock Oil

Kıvırcık saçlar için özel olarak formülize edilen bu saç bakım yağını, ıslak tutamlarınıza yedirin, saçlarınızı tarayın ve kontrol altına alınmış pürüzsüz buklelerinizin tadını çıkarın.