Birbirinden heyecan verici güzellik anlarına sahne olan 72. Cannes Film Festivali’nin dikkat çeken portrelerine yakından baktık. Çarpıcı kırmızı dudaklardan volümlü Hollywood buklelerine 2019 Cannes’ın 7 saç ve makyaj trendini keşfedin.

 

Holllywood Bukleleri

Maskülen takımlara feminen bir yorum katan, göz kamaştırıcı gece elbiselerine ise kusursuzca eşlik eden volümlü bukleler Cannes kırmızı halısının en çok tercih edilen güzellik hamlelerinden. Bu saç stilinin müdavimleri arasında ise Victoria’s Secret melekleri yer alıyor.

 

 

 

 

Jet Topuzlar

Selena Gomez, Isabeli Fontana, Bella Hadid ve dahası… Parlak ve jet bir bitişle sıkı sıkıya toplanarak uygulanan minimalist ve modern topuzlar Cannes güzellik portrelerinin en çok öne çıkan detaylarından.

 

 

 

 

Mücevher Bakışlar

Hala renkli bir kaş paletini makyaj çantanıza dahil etmediyseniz alınacaklar listenize bir adet eklemenin şimdi tam zamanı. Taylor Hill’den Izabel Goulart’a mücevher tonlu akışlarıyla iddialı bir portre çizen yıldızlar size ilham versin.

 

 

 

 

Ortadan Ayrım

Biraz nostaljik ve biraz da modern: Ortadan ayrılıp kulak arkasında sabitlenerek omuzlardan aşağı dökülen bu saç modeli kırmızı halıda yürüyen güzel yıldızların ilk tercihleri arasında.

Kırmızı Dudaklar

Bu sene Cannes Film Festivali’nin kazanan güzellik trendi şüphesiz ki kırmızı dudaklar. Minimal bakışları ve gösterişli kıyafetleri tamamlayan çarpıcı kırmızı dudaklar, kırmızı halının en iddialı makyajlarının baş rolünde.

 

 

 

 

Yüksek Doz Işıltı

Parlak ciltlerin makyaj oyunundaki yeri Cannes’da da değişmiyor. Kırmızı halıda yürüyen ünlü güzellerin cildini aydınlatan göz kamaştırıcı highlighter’lar film festivalinin gözde makyaj detaylarından.

 

 

 

 

Renkli Eyeliner

İşte sezonun bir diğer yükselişteki güzellik trendi daha. Instagram yıldızlarının da favorilerinden olan parlak renkli eyeliner’lar Fransız Riviera’sında da kendine kolaylıkla yer ediniyor.